Naše kroužky

Od září budou otevřeny kroužky na Praze 6 na FTVS v pondělí a úterý. Děti vyzvedáváme na kroužek v ZŠ/MŠ Lvíčata a ZŠ/MŠ Červený vrch. Na Praze 3 děti vyzvedáváme v ZŠ/MŠ Jarov a ZŠ Chmelnice a to v pátek. Přímo ve škole ZŠ Jarov na Praze 3 budeme mít kroužek vždy ve středu.

Sportovní náplň je určena pro děti od 5let věku, tj. od předškoláků do 5třídy základní školy. Během těchto let projdou všemi sporty. Naše koncepce směřuje ke sportovní všestrannosti. Za nejvhodnější tréninkový prostředek v tomto období považujeme pohybové a sportovní hry, gymnastická, atletická a jiná cvičení. Děti vedeme k pohybu převážně formou her a soutěží. Pomáháme dětem najít cestu ke sportování a zdravému životnímu styluPo absolvování naších programů, lékařských vyšetření a testů jsme schopni určit budoucí nejvhodnější sportovní specializaci.

Zdraví dětí

Období mladšího školního věku je označováno jako období zlaté motoriky. Pro harmonický rozvoj je důležité na děti působit řízenými pohybovými aktivitami. Je to velmi plodné období pro rozvoj koordinačních schopností. Zanedbání koordinačního rozvoje v tomto mladším školním věku může mít trvalé následky na další rozvoj jedince.

Jedenkrát ročně dochází k lékařskému testování pod záštitou Sportovního lékařství. S lékaři a fyzioterapeuty konzultujeme obsah našich kroužků tak, aby nedocházelo k  nesprávnému zatěžování organismu s přihlédnutím k individuálním potřebám dětí. Dle potřeby navrhujeme individuální kompenzační cvičení k nalezeným nedostatkům v držení těla.

Servis pro rodiče

Nabízíme vyzvednutí dětí trenérem přímo ve škole a dovedeme si je na kroužek. Vyřáděné děti si rodiče vyzvednou po kroužku v místě sportoviště. V naší nabídce nabízíme hlídání i po kroužku, abyste nemuseli z práce pospíchat a to buď s trenérem či přímo s profesionální lektorkou, která s dětmi udělá i úkoly do školy.

Víte o základní či mateřské škole, která by měla zájem o zajištění kroužku pro jejich děti, ať už v místě školy/školky či v našich sportovištích? Neváhejte nás kontaktovat.

Přijďte si vyzkoušet náš kroužek a využijte úvodní hodiny zdarma

Přihlásit

Sportovní kroužek pro děti
1. stupně na zkoušku

Vyberte místo

TJ Spoje - Na Balkáně 21, Praha 3FTVS UK - José Martího 31, Praha 6ZŠ Jarov, Praha 3

Vyberte čas

Pátek od 14:00 do 15:30

Vyberte čas

středa od 14:00 do 15:30středa od 15:30 do 17:00

Vyberte čas

Pondělí od 14:30 do 16:00Úterý od 14:30 do 16:00

Vaše údajeZpět

Náplň kroužků

Je sestavena pro všeobecný rozvoj sportovních dovedností, návyk správných pohybových stereotypů, zlepšení fyzické zdatnosti, osvojení návyků k pohybovým aktivitám, aktivní teamová kooperaci, úplné potlačení hypokineze.

Aktuální kroužky

Kontakt

Lucie Kufová

(marketing, administrativa)

605 266 442

kufova.lucie@gmail.com

Matouš Jindra

(sportovní náplň)

607 727 201

matousjindra@gmail.com

Kde nás najdete:

TJ Spoje Praha
Na Balkáně 812/21, Praha 3

kroužky od 14:30hod - 16:30
stále přijímáme nové členy

FTVS UK
José Martího 31, Praha 6

kroužky od 14:30hod - 16:30
stále přijímáme nové členy

Fakturační údaje:
Racek 2017 z.s.
Západní 414/2, Střešovice, 162 00 Praha
IČO: 22839542