O Klubu

Jsme skupina mladých lidí, kteří milují pohyb a nedovedou si bez něj život představit. Nelíbí se nám, když všude slyšíme jak děti sedí více u počítačů a jak se méně sportuje i přes to, že podmínky pro sportování jsou dneska kvalitnější než dřív. Možná i proto cítíme silné nutkání alespoň malinkato měnit svět a dělat dobré věci.

Pečlivě vybíráme a školíme instruktory, kteří vedou hodiny a jezdí na akce, protože to je zcela zásadní pro fungování celého projektu. Jediná šance jak se přesvědčit, že to děláme dobře je to s námi vyzkoušet.

Instruktoři

Maty

Působí na UK FTVS Katedra sportů v přírodě. Odborná specializace na zátěžovou diagnostiku. Aktivní trenér a organizátor sportovních akcí. Garant sportovní náplně Racka.

Denča

Instruktor na dětských táborech, závodní tanečnice a studentka UK FTVS.

 

Richard

Student specializace Aktivit v přírodě na UK FTVS. Bývalý hráč ledního hokeje. Milovník divadla, hudby, poezie a hlavně přírody.

Honza

Student tělesné výchovy a sportu se zaměřením na ochranu obyvatelstva na FTVS UK. Dlouholetý hráč basketballu a instruktor na dětských letních táborech.

Bára

Studentka tělesné výchovy a sportu na UK FTVS. Hráčka košíkové. Milovnice sportování s přáteli.

Verča

Studentka tělesné výchovy a sportu na UK FTVS. Aktivní hráčka florbalu se zálibou ve všech sportech. Trenérka na dětských sportovních kempech a soustředěních.

Přijďte si vyzkoušet náš kroužek a využijte úvodní hodiny zdarma

Přihlásit

Sportovní kroužek pro děti
1. stupně na zkoušku

Vyberte místo

TJ Spoje - Na Balkáně 21, Praha 3FTVS UK - José Martího 31, Praha 6ZŠ Jarov, Praha 3

Vyberte čas

Pátek od 14:00 do 15:30

Vyberte čas

středa od 14:00 do 15:30středa od 15:30 do 17:00

Vyberte čas

Pondělí od 14:30 do 16:00Úterý od 14:30 do 16:00

Vaše údajeZpět

Důvod založení

Celorepublikové průzkumy dokazují, že obezita dětí a jejich pasivní život je stále častějším problémem. Tato skutečnost nás přivedla k myšlence založit sportovní klub, kde se budou moci děti vyřádit, zkusit si rozličné sportovní disciplíny, vybrat si, co je baví. Místo, kde si najdou kamarády se stejnými zájmy.

Dítě již od raného věku projevuje určité tendence, někdo miluje vodu od prvního kontaktu s ní, jiné má z vody obavy. Některé děti ve školce rády do sebe narážejí, bojují o předmět a naopak jiné se strkanicím vyhýbají. Tyto tendence je dobré vypozorovat, jelikož mohou být vodítkem k výběru vhodného sportu pro dítě.

Našim cílem je

 

Naše koncepce umožňuje během 4-5 let projít širokou škálu sportů a sportovních disciplín, které dítěti poskytují náležitou přípravu, rozhled i orientaci v daných sportech. Na základě našeho systému testování a metodiky výběru sportovního talentu je rodičům (dítěti) doporučeno v jakém sportu by mohlo dítě dále vynikat.

Partneři

 

Kontakt

Lucie Kufová

(marketing, administrativa)

605 266 442

kufova.lucie@gmail.com

Matouš Jindra

(sportovní náplň)

607 727 201

matousjindra@gmail.com

Kde nás najdete:

TJ Spoje Praha
Na Balkáně 812/21, Praha 3

kroužky od 14:30hod - 16:30
stále přijímáme nové členy

FTVS UK
José Martího 31, Praha 6

kroužky od 14:30hod - 16:30
stále přijímáme nové členy

Fakturační údaje:
Racek 2017 z.s.
Západní 414/2, Střešovice, 162 00 Praha
IČO: 22839542